Hej ogarnięci !!!

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszego liceum. Udział bowiem w niej wzięło 73 naszych licealistów. Młodzież zaprezentowała się bardzo wysokim poziomem wiedzy ekologicznej. Zgodnie z regulaminem olimpiady do kolejnego etapu mógł przejść uczeń który uzyskał 80% poprawnych odpowiedzi. Wśród osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu znalazł się Igor Zima z klasy drugiej (biol-chem) oraz Dawid Pych z klasy pierwszej (biol-pol).

Wszystkim naszym uczniom biorącym udział w olimpiadzie gratulujemy chęci poszerzania wiedzy ekologicznej,
a Dawidowi i Igorowi życzymy sukcesów na etapie okręgowym.
 
 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3209254

Szukaj