OLIWIA SZELA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W TAŃCU NOWOCZESNYM

Na początku września przez dziennik elektroniczny informowaliśmy społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy o sukcesie uczennicy klasy 1c Oliwii Szela, która została wicemistrzynią Polski w tańcu współczesnym. Mistrzostwa Polski JDO Balet, Jezz, Modern & Contemporary .Turniej podczas, którego  tancerki walczyły o tytuł Mistrza Polski odbył się w Rawie Mazowieckiej. Był równocześnie eliminacjami do mistrzostw Europy. Ogromnym sukcesem okazało się wicemistrzostwo Polski zdobyte przez Oliwię Szela i Nadię Śliwa w kategorii duety junior.  Dziś mamy przyjemność zaprezentować zdjęcie dyplomu i fotografię naszej wicemistrzyni.

Oliwii jeszcze raz gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

3209293