Uczelnie Wyższe będą o nich zabiegać!

Paweł Drygaś(z lewej) i Dawid Tomasiewicz ( z prawej) zostali finalistami 63 Olimpiady Fizycznej, której finał odbywał się w dniach 5 - 8 kwietnia 2014 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Województwo podkarpackie reprezentowane było w finale przez 9-ciu uczniów z 5-ciu szkół.Tytuł finalisty, otwiera im możliwość studiowania praktycznie na każdej uczelni i kierunku, gdzie do rekrutacji wymagana jest fizyka. Wraz z tytułem finalisty, maturę z fizyki mają bowiem automatycznie zdaną na 100%. Dawid Tomasiewicz jest uczniem klasy II i zapowiedział, że w następnej edycji również wystartuje i tym razem już powalczy o tytuł laureata 64 Olimpiady Fizycznej!

Zachęcamy większą grupę uczniów do startu w 64 Olimpiadzie Fizycznej, bo jak widać można osiągnąć sukces!