Hej ogarnięci !!!

XXIII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

XXIII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

REGULAMIN

1.      Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.
2.      Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas VIII szkół podstawowych.
3.      Konkurs przebiega w dwóch etapach:

Etap szkolny, który odbędzie się w dniu  10 grudnia 2019 r. o godz. 8.00 i będzie trwał 90 minut (w tym czasie każdy z uczestników będzie rozwiązywał samodzielnie zadania zamknięte oraz otwarte – zestaw przygotowany przez nauczycieli I LO w Dębicy).

Finał, który odbędzie się 7 lutego  2020 r. o godz. 9:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.
 
4.      Zgłoszenia szkół, których uczniowie wezmą udział w konkursie, przyjmujemy do 19 listopada 2018 r. (mailem na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub formalnym pismem na adres : I Liceum Ogólnokształcące, 39-200 Dębica, ul. Słowackiego 9).
5.      Prace etapu szkolnego poprawiają nauczyciele szkół podstawowych, w których odbywa się konkurs. Protokół wraz z poprawionymi pracami uczniów, którzy uzyskają co najmniej 50 % punktów należy dostarczyć do 17 grudnia 2019 r. do sekretariatu I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.
6.      Każda szkoła podstawowa ma obligatoryjnie zagwarantowany udział w finale dwóch najlepszych uczestników etapu szkolnego, niezależnie od liczby uzyskanych punktów . Listę pozostałych finalistów ustali Komisja Konkursowa w zależności od liczby zdobytych punktów w etapie szkolnym.
7.      Laureaci otrzymują dyplomy i nagrody, a ich opiekunowie dyplomy uznania.
8.      Podsumowanie konkursu odbędzie się 18 lutego 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy.