Pojadą na zawody II stopnia Olimpiady Geograficznej

Dnia 12 grudnia 2019 roku na stronie Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej zamieszczono listy osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia. Miło jest, że do zawodów tych przeszli wszyscy uczniowie „Jagiełły”, którzy dostarczyli prace badawcze.

W pracach badawczych nasi uczniowie opisywali zmiany w krajobrazie wybranej miejscowości, oceniali wpływ inwestycji transportowej na jakość mieszkańców, porównywali wpływ położenia geograficznego i komunikacyjnego na funkcjonowanie gmin.

Do II etapu przeszli:  Jakub Ciurkot (klasa 3a), Piotr Wadas (klasa 3a) i Anna Żydek (2f).

Ani, Kubie i Piotrkowi  gratulujemy sukcesu. Życzymy wytrwałości w  pogłębianiu wiedzy, na początku lutego, w czasie zawodów II stopnia obiecujemy trzymać kciuki.