Nasze liceum w gronie najlepszych szkół Podkarpacia

W poniedziałek 10 września br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się spotkanie
z laureatami i finalistami międzynarodowych olimpiad przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 oraz ich nauczycielami rodzicami oraz dyrektorami szkół, w którym wzięły udział
Pani Ewa Leniart WojewodaPodkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty. W spotkaniu uczestniczyli laureaci Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej, Międzynarodowej Olimpiady z Fizyki, Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej, Europejskiej Olimpiady Matematycznej Dziewcząt (EGMO), a także Mistrzostw Świata Modeli Kosmicznych.

Naszą szkołę reprezentowali: Jaromir Hunia, tegoroczny absolwent, zdobywca brązowego medalu na Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Teheranie, Pani Aleksandra Hunia – mama Jaromira, Pani Monika Kuczyńska – nauczyciel biologii, oraz dyrektor szkoły Pan Wiesław Ostafin.

Pani Wojewoda i Pani Kurator pogratulowały uczniom sukcesów i życzyły satysfakcji z osiągniętych wyników.