Hej ogarnięci !!!

Biegać mogą prawie wszyscy. Nasi chłopcy biegają zespołowo i indywidualnie.

W dniu dzisiejszym 13.04.2023 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. Indywidualnie Kacper Pociask zajął lll miejsce, a drużynowo lV miejsce. Skład drużyny od lewej strony: Kacper Pociask, Bartłomiej Haptaś, Bartłomiej Dygdoń, Karol Persak, Marcin Pierzchała, Seweryn Sanecki. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Bartłomiej Szarek

Kacper Pociask (pierwszy z lewej strony) z dyplomem za lll miejsce w drużynowych biegach przełajowych.

 

 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4283860

Szukaj