Hej ogarnięci !!!

Podsumowanie Konkursu Matematycznego o tytuł „Lidera Maturalnego”

Konkurs był objęty patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki UJ oraz Dyrektora naszej szkoły. Przebiegał w dwóch kategoriach: I – dla uczniów zdających  maturę z matematyki wyłącznie na poziomie podstawowym; II – dla zdających poziom rozszerzony. O kolejności miejsc zdecydowała suma punktów uzyskanych podczas wszystkich matur próbnych z matematyki pisanych w roku szkolnym 2023/2024. Dla kategorii II oznaczało to sumę punktów otrzymanych na obu poziomach. Oto wyniki:

KAREGORIA I: I miejsce Nela Sasak, II – Izabela Wąs, III – Eliza Wilk
KATEGORIA II: I miejsce Lena Czachara, II – Patrycja Jakson, III – Amelia Opiela.

Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym!

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4186809

Szukaj