Hej ogarnięci !!!

Olimpiada Biologiczna


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że czworo uczniów naszego liceum dostało się do drugiego etapu Olimpiady  Biologicznej. Są nimi uczniowie profilu biologiczno- chemicznego,  Aleksandra Kozińska  z klasy 3d, Jakub Wiśniowski klasa 2e3, Bartłomiej Kucharski klasa 2e3, Marlena Śmietana klasa 2e. Kolejny etap  rozpoczyna  się od napisania pracy badawczej.  Opiekę nad młodzieżą sprawuje Krzysztof Kosiński.

Cieszymy się z waszego sukcesu.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3577264

Szukaj