Roześmiane piękne dziewczęta, przystojni chłopcy, sympatyczni nauczyciele - oto współczesny obraz I Liceum Ogólnokształącego w Dębicy!!!

Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024.
1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważny dzień. Podczas inauguracji roku szkolnego Pani dyrektor Ludmiła Stelmach - Kołodziej powitała wszystkich przybyłych uczniów,  grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Życzenia do Pani dyrektor i wicedyrektorów szkoły, młodzieży skierował również pan wicestarosta Adam Pieniążek. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i  nauczycieli.

Dziękujemy uczniom z klasy 3b, którzy uświetnili uroczystość: Aleksandrze Oleksy, Miłoszowi Sikorze, Konradowi Monice oraz uczennicom, które zaprezentowały utwory muzyczne: Gabrieli Cebuli, Karolinie Warżale  i Patrycji Pyzińskiej.

Uroczystość przygotowały: pani Jadwiga Biernacka, pani Kinga Gliniany i pani Liliana Wolińska.