Oto magia Świąt- czas spędzony w towarzystwie dobrych ludzi.

Wspólne kolędowanie, czyli „Czerwone Trzewiki ”po raz pierwszy!

21.01. 2024 r. parafianie z Kościoła p.w. Św. Jadwigi w Dębicy mogli zobaczyć przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Czerwone Trzewiki”, które miało miejsce w naszej szkole. W rolę aktorów wcieliła się młodzież z grupy Apostolskiej oraz  uczniowie z I LO , z innych szkół średnich i podstawowych. Wydarzeniu temu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Publiczność była pod wrażeniem profesjonalnie przygotowanego spektaklu, nad którym czuwał pomysłodawca – ksiądz Jakub Bączek. Wszystkim  zaangażowanym w to wyjątkowe, świąteczne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy! Oto magia Świąt- czas spędzony w towarzystwie dobrych ludzi.