Hej ogarnięci !!!

KONKURS FOTOGRAFICZY - I LO W DĘBICY „POKAŻ JAK UPRAWIASZ SPORT W CZASIE PANDEMII”

Zapraszamy do udziału w konkursie. Konkurs "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" jest przeznaczony specjalnie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Aby wziąć udział w zabawie trzeba dostarczyć fotografię prezentującą swoje wyczyny sportowe wraz z adnotacją uzasadniającą wybór dyscypliny. Materiały konkursowe należy przesłać na adres:  wf1lo1@wp.pl

Prace przesyłamy do dnia 17 stycznia 2021 r. do godziny 12.00

Każdy uczestnik konkursu "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" może zgłosić maksymalnie jedną pracę konkursową (praca może składać się z kilku zdjęć w formie kolażu). Zdjęcia mogą być przesyłane w formacie .jpg

Zwycięzcy konkursu fotograficznego "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" zostaną wyłonieni na podstawie ocen komisji składającej się z nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku. Na fotografii mogą znajdować się tylko uczniowie naszej szkoły. Prace wyróżnione zostaną umieszczone na stronie szkoły.

ORGANIZATORZY: NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I LO W DĘBICY