Hej ogarnięci !!!

Matura próbna z Operonem.

W dniach od 8 do 11 lutego w naszej szkole trwa matura próbna z Operonem. Maturzyści korzystają z przygotowanej przez Wydawnictwo Operon II edycji arkuszy.
Matura odbywa się w tym terminie zgodnie z obowiązującym od 1 lutego 2021r. prawem, tzn. z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 stycznia 2021r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid – 19, które zezwala dyrektorowi szkoły zorganizować testy sprawdzające poziom przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego.
Pisanie matury próbnej w tym terminie pozwala skorzystać uczniom klas trzecich tak naprawdę podwójnie, ponieważ oprócz aktualnych od dziś egzemplarzy testów maturalnych otrzymują również od Wydawnictwa OPERON arkusze, których nie można było wykorzystać wcześniej ze względu na sytuację epidemiczną oraz obowiązujące prawo – mogą je zabrać do domu i dodatkowo spróbować swoich sił.
Wszystkim życzymy powodzenia!"