Dzień integracyjny klas pierwszych w Jagielle.

Już po raz trzeci pani pedagog Agnieszka Zapał-Róg zorganizowała wspólny wyjazd integracyjny dla wszystkich klas pierwszych. 21 września 2016 r. w chłodny, ale słoneczny poranek, pierwszoklasiści pod opieką wychowawców wyjechali do Chotowej. Tam, w ośrodku sportowo-wypoczynkowym, odbyły się prezentacje przygotowane przez każdą z klas pierwszych, a po nich pani Edyta Wilk – nauczycielka WF – poprowadziła rozgrywki sportowe. W rywalizacji międzyklasowej nie do pokonania okazała się klasa I a. Serdeczne gratulacje!

W imieniu dyrekcji wszystkich powitała pani Ludmiła Stelmach-Kołodziej, życząc uczniom klas pierwszych powodzenia w nowej szkole, zarówno w nauce, jak i w rozwijaniu swoich pasji.

W ciągu dnia integracyjnego chętni uczniowie mogli również skorzystać z atrakcji parku linowego, pograć w piłkę lub po prostu nawiązać nowe znajomości.

Po wspólnym posiłku wszyscy w dobrych humorach wrócili do Dębicy.

Nigdzie nie ma takiej atmosfery, jak w Jagielle!