Hej ogarnięci !!!

KONKURS FOTOGRAFICZY - I LO W DĘBICY „POKAŻ JAK UPRAWIASZ SPORT W CZASIE PANDEMII”

Zapraszamy do udziału w konkursie. Konkurs "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" jest przeznaczony specjalnie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Aby wziąć udział w zabawie trzeba dostarczyć fotografię prezentującą swoje wyczyny sportowe wraz z adnotacją uzasadniającą wybór dyscypliny. Materiały konkursowe należy przesłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prace przesyłamy do dnia 17 stycznia 2021 r. do godziny 12.00

Każdy uczestnik konkursu "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" może zgłosić maksymalnie jedną pracę konkursową (praca może składać się z kilku zdjęć w formie kolażu). Zdjęcia mogą być przesyłane w formacie .jpg

Zwycięzcy konkursu fotograficznego "Pokaż jak uprawiasz sport w czasie pandemii" zostaną wyłonieni na podstawie ocen komisji składającej się z nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku. Na fotografii mogą znajdować się tylko uczniowie naszej szkoły. Prace wyróżnione zostaną umieszczone na stronie szkoły.

ORGANIZATORZY: NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I LO W DĘBICY