Tweet |
23 stycznia 2018 odbył się finał XXI Powiatowego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów. Listę laureatów i finalistów konkursu zamieszczamy poniżej.
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste podsumowanie Konkursu 20 lutego o godzinie 13.00 połączone z wykładem Pani dr Marthy Łąckiej z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Informujemy również, że nasz Konkurs został wpisany w tym roku na listę konkursów kuratoryjnych.
Lp. |
Imię nazwisko |
Szkoła |
Nauczyciel |
Suma punktów |
Tytuł |
1 |
Kinga Krystek
|
MG 2 |
Halina Kolak |
28 |
Laureat 1- go miejsca |
2 |
Juliusz Czechura
|
MG 1
|
Alicja Poręba |
28 |
Laureat 1- go miejsca |
3 |
Michał Ramut
|
PG Brzostek
|
Jarosław Nycz |
27 |
Laureat 2- go miejsca |
4 |
Maksymilian Kubiczek
|
MG1
|
Alicja Poręba |
26 |
Laureat 3- go miejsca |
5 |
Emilia Szymańska |
PG Brzostek
|
Jarosław Nycz |
25 |
Wyróżnienie |
6 |
Mateusz Ramut
|
PG w Brzostku |
Małgorzata Piekarczyk |
25 |
Wyróżnienie |
7 |
Bartosz Grzybowski
|
MG 2 |
Halina Kolak |
25 |
Wyróżnienie |
8 |
Dominik Borkowski
|
MG 1 |
Alicja Poręba |
25 |
Wyróżnienie |
9 |
Aleksander Stanoch
|
MG 2 |
Halina Kolak |
24 |
Wyróżnienie |
10 |
Patryk Kurek
|
PG Jodłowa |
Zofia Szarkowicz |
23 |
finalista |
11 |
Kamil Piekarczyk
|
PG Brzostek |
Małgorzata Piekarczyk |
23 |
finalista |
12 |
Paweł Czernecki
|
MG 1 |
Alicja Poręba |
21 |
finalista |
13 |
Katarzyna Boroń
|
PG Brzostek |
Małgorzata Piekarczyk |
21 |
finalista |
14 |
Damian Figura
|
SP 1 Jodowa |
Anna Bartosz |
21 |
finalista |
15 |
Krystian Gliwa
|
PG Pilzno |
Maria Jasiak |
21 |
finalista |
16 |
Maciej Trzaskacz
|
MG 1 |
Alicja Poręba |
20 |
finalista |
17 |
Michał Zięba
|
SP Jaworze Górne |
Leszek Świerczek |
20 |
finalista |
18 |
Anna Dziadek
|
PG Pilzno |
Maria Jasiak |
20 |
finalista |
19 |
Mateusz Maź
|
Gimnazjum Dwujęzyczne |
Jolanta Pietrzyk |
19 |
finalista |
20 |
Daria Kozak
|
SZ Brzeźnica
|
Irena Nowak |
19 |
finalista |
21 |
Krystian Madej
|
MG 1 |
Alicja Poręba |
18 |
finalista |
22 |
Wiktoria Szymaszek |
ZS Straszęcin
|
Lucyna Pacześniak |
17 |
finalista |
23 |
Magdalena Krupa
|
SZ Brzeźnica |
Irena Nowak |
16 |
finalista |
24 |
Dawid Rejniak
|
Mg 1 |
Alicja Poręba |
16 |
finalista |
25 |
Jakub Bukowski
|
MG 1 |
Alicja Poręba |
16 |
finalista |
26 |
Paweł Borek
|
Gimnazjum Dwujęzyczne |
Patrycja Bachurska |
15 |
finalista |