Hej ogarnięci !!!

Nasi matematycy znowu wśród najlepszych!!!

Miło jest nam poinformować, że aż pięciu uczniów naszej szkoły będzie reprezentowało powiat w finale wojewódzkim XXXIV Konkursu Matematycznego imienia prof. J. Marszała w Łańcucie. Patronat nad konkursem od wielu już lat obejmuje Kurator  Oświaty w Rzeszowie.

Etap powiatowy konkursu odbywa się w naszej szkole i pozwala wyłonić finalistów spośród reprezentacji prawie wszystkich dębickich szkół średnich.

W tym roku w finale powalczą z innymi najlepszymi matematykami w województwie podkarpackim Grzegorz Olechowski (Ia) Kamila Undas (IIa), Radosław Cacała(IId), Dominik Wójcik(IIa) i Krzysztof Malata(II a).

Finale odbędzie się 16 listopada 2018 w I LO w Łańcucie.

Trzymamy kciuki za powodzenie naszych  reprezentantów.

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4099647

Szukaj