Hej ogarnięci !!!

XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „ Odkryj na nowo powiat dębicki”

Dnia 28.11.2018 roku  w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy odbył się XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „ Odkryj na nowo powiat dębicki”, który był połączony wraz z XIII Powiatową Debatą „Ekologia to moda czy konieczność”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr.1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Celem konkursu było propagowanie wiedzy na tematy ekologiczne  w odniesieniu do Powiatu Dębickiego. Uczniowie naszego Liceum Eryk Zawojowski  i Radosław Cacała prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy z obszaru ekologii powiatu dębickiego, z uwagi na co  przypisane im zostało III miejsce.  Cieszymy się ze sukcesu  chłopaków oraz życzymy kolejnych.

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4099618

Szukaj