III JAGIELLOŃSKI TURNIEJ MATEMATYCZNY

 

Kamila Undas, uczennica klasy III a, zakwalifikowała się do finału Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego.

                     JTM to trzyetapowy, ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół średnich, organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

                     Kamili, która jest jedynym reprezentantem powiatu dębickiego, gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 

 

Zakład Narzędziowy "PZL Dębica"

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
7400777

Szukaj