Hej ogarnięci !!!

Awans do półfinału.

W dniu 10.02.2020 r. w Pilźnie odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej chłopców. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w powiecie wygrywając wszystkie spotkania.

W dniu 02.03.2020 r. w Mielcu odbyły się zawody rejonowe w piłce koszykowej chłopców. Nasza szkoła zajęła drugie miejsce w rejonie i tym samym zapewniła sobie udział w półfinale wojewódzkim. Szkołę reprezentowali: Kacper Marszałek, Konrad Zygmunt, Jakub Ciurkot, Jakub Siry, Maciej Maziarka, Barłomiej Pudło, Jakub Ciurkot, Mateusz Stańczyk, Karol Czarnawski, Michał Małysiak,Kuba Sidor i Michał Pierzchała. Opiekę sprawował pan Leszek Żyłka. 

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4116397

Szukaj