Lena i Patrycja poważnie traktują swoją przyszłość.

Z przyjemnością informujemy, że Lena Czachara i Patrycja Jakson (uczennice klasy IV a) zakwalifikowały się do II etapu XVII Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach! 28 stycznia trzymamy kciuki!!!

PS

Z przeprowadzanych co roku badań wynagrodzeń wynika, że posiadanie dyplomu magistra inżyniera pozwala zarobić w naszym kraju ok. 20% więcej niż osobie, która może pochwalić się samym tytułem magistra - i to w różnych branżach, od bankowości, przez  IT i komunikację, handel, budownictwo, służbę zdrowia aż do, ogólnie pojętego, sektora publicznego. Inżynierowie to obecnie jedna z najbardziej poszukiwanych grup zawodowych w Polsce. Specjaliści rynku pracy już od kilku lat podkreślają, że w gospodarce wciąż brakuje osób z wykształceniem technicznym. Jak się okazuje, inżynier stał się zawodem przyszłości.

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!