Hej ogarnięci !!!

Ależ mają siłę!!! Gratulacje.

W dniu 18 pażdziernika na stadionie w ZSZ nr 1 w Dębicy odbyły się drużynowe i indywidualne zawody w biegach przełajowych . Naszą szkołę reprezentowały - Mazur Maja , Bieszczad Karina, Ciuchera Zofia , Piotrowska Julia, Szczepanik Julia , Chryń Maja, Mika Anna , Kot Oliwia, Tyksińska Amelia , Zalweska Julia. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Opiekunem grupy była Justyna Lach.

 

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730191

Szukaj