„W dobrych zawodach wystąpiłem”

23 czerwca 2023 zakończył się kolejny, 123. rok pracy naszej szkoły. Jak każdy poprzedni, ten także był pełen chwil radości i rozgoryczenia, sukcesów i porażek,  dlatego po miesiącach wytężonej pracy uczniowie i nauczyciele czekali niecierpliwie na przyjście wakacji. Wcześniej jeszcze wzięli udział w uroczystości na dziedzińcu szkolnym, gdzie odbyła się część oficjalna i artystyczna oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem. Następnie w klasach uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa promocyjne.

Zakończenie roku szkolnego to również czas pożegnań – pięcioletnią kadencję kończy właśnie
dyrektor Wiesław Ostafin.

Zwracając się do zgromadzonych na uroczystości nauczycieli, uczniów oraz gości, dyrektor podziękował wszystkim za współpracę, życzył dalszych sukcesów i pożegnał się cytując św. Pawła: „W dobrych zawodach wystąpiłem”. Z kolei swoje podziękowania ustępującemu dyrektorowi złożyli: wicestarosta Adam Pieniążek, wicedyrektorzy, uczniowie i przedstawiciele Rady Rodziców.

Życzymy dyrektorowi Wiesławowi Ostafinowi zdrowia, pomyślności i realizacji nowych planów życiowych.