Hej ogarnięci !!!

Pierwsza wizyta w Grecji…

W dniach 26 – 28 sierpnia 2021 roku odbyła się wizyta przygotowawcza w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów I LO w Dębicy”. Naszą szkołę reprezentowały panie Agnieszka Panek i Anna Lach. Celem wizyty było podpisanie umowy partnerskiej ze szkołą w mieście Larisa, która będzie gościła naszych uczniów.  Wizyta obejmowała spotkania z przedstawicielami lokalnych instytucji edukacyjnych, wizytację miejsc realizacji szkoleń i  warsztatów terenowych, miejsc zakwaterowania oraz analizę możliwości realizacji programu kulturowego przez uczniów w trakcie mobilności.

            Zostałyśmy przyjęte bardzo ciepło. Wszystkie spotkania odbywały się w serdecznej i pełnej życzliwości atmosferze, a nasi uczniowie z niecierpliwością czekają na zbliżający się wyjazd.

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209884

Szukaj