Udział w XVIII Targach Edukacyjnych EduSalon oraz XVIII Europejskich Targach Pracy WorkExpo.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 4a, 4c i 4e wzięły udział w XVIII Targach Edukacyjnych EduSalon oraz XVIII Europejskich Targach Pracy WorkExpo.

W targach udział wzięły publiczne i prywatne uczelnie wyższe, szkoły policealne oraz doradcy zawodowi z całej Polski. Oprócz bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami uczelni wyższych i pracodawcami uczniowie mieli również możliwość uczestniczyć w warsztatach, treningach oraz konsultacjach z zakresu rynku pracy.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Paulina Bieniasz, Patrycja Bachurska, Agnieszka Mastaj, Łukasz Reguła.