Jakie konsekwencje wiążą się z byciem egocentrykiem? Czy egoista potrafi się zmienić? Na czym polega intertekstualność? Jak odnaleźć się w gąszczu tekstów?

Na te pytania odpowiedź znaleźli uczniowie klas: 1a, 1i, 1j, 2c, 2h, 2f, którzy 15.03.2024 r. wzięli udział w multimedialnej lekcji w
Kinie Radość. Podsumowaniem tego wydarzenia zorganizowanego przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina był seans filmowy.

„Earl, ja i umierająca dziewczyna” to amerykański
komediodramat w reżyserii Alfonsa Gomez-Rejona ze scenariuszem Jessego Andrewsa. Film po raz pierwszy wyświetlony został na Sundance Film Festival, gdzie otrzymał nagrodę główną.

„Lekcja w kinie” okazała się lekcją życia, więc na pewno nie był to stracony czas!