Hej ogarnięci !!!

Konkurs plastyczny „Dębicki Jagiełło-120 lat historii” - ogłoszenie wyników

W związku z odwołaniem uroczystości związanych z obchodami Dnia Edukacji Narodowej w czasie której zaplanowane było uroczyste rozdanie nagród oraz wystawa nagrodzonych prac w konkursie plastycznym „Dębicki Jagiełło-120 lat historii”, informujemy, że nagrody można odbierać osobiście w sekretariacie szkoły od dnia 15 października 2020.

Za kolejne zmiany i niedogodności wynikłe ze względów związanych z trwającą sytuacją pandemiczną, organizatorzy serdecznie przepraszają.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w naszym konkursie, a nauczycielom za zachęcenie swoich podopiecznych.

Dziękujemy również naszemu jury, Paniom Annie Leskiej, Renacie Piękoś, Barbarze Kizior, Magdalenie Gawron i Iwonie Zołotar.

Pragniemy także wyrazić naszą ogromną wdzięczność sponsorom, dzięki którym udało się zakupić piękne nagrody- Fundacji Śnieżka „Twoja szansa”, firmie Cheeloo, firmie Tikkurilla, oraz Pizzerni Pappas.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za otwartość serca i wsparcie naszego projektu oraz życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Z pozdrowieniami i wdzięcznością
Dyrekcja szkoły i organizatorzy.

 Poniżej umieszczamy galerię prac, dyplomów oraz nagród, by chociaż w taki sposób umożliwić uczestnictwo w owocach naszego konkursu.

 

  GALERIA NASZYCH LAUREATÓW 

Za otrzymanie wyróżnienia w kategorii Szkół Podstawowych klasy I-III, Zuzanna otrzymuje od nas książkę Michael Bird „Gwiaździsta noc Vincenta i inne opowieści- historia sztuki dla dzieci”; kredki akwarelowe firmy KOH-I-NOOR; kubek z logo Dębicy oraz długopis.


Za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Szkól Podstawowych Klasy IV-VI, Maja i Natalia otrzymują od nas zestaw do rysowania i malowania firmy Creadu, książkę Julio Arrechea „Leonardo da Vinci”, kartę podarunkową do Empiku o wartości 50zł oraz długopis.

 


 

 Za otrzymanie wyróżnienia w kategorii Szkół Podstawowych klasy IV-VI, Natalia otrzymuje od nas album „Malarstwo Polski i Świata”; kredki akwarelowe firmy KOH-I-NOOR; kubek z logo Dębicy oraz długopis.


Za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Szkól Podstawowych Klasy VII-VIII, Patrycja otrzymuje od nas zestaw do rysowania i malowania firmy Creadu, książkę Julio Arrechea „Leonardo da Vinci”, plecak firmy Hi-Tech o wartości 129,99 zł oraz długopis.


Za otrzymanie wyróżnienia w kategorii Szkół Podstawowych klasy VII-VIII, Michał otrzymuje od nas album „Malarstwo Polski i Świata”; kredki akwarelowe firmy KOH-I-NOOR; kubek z logo Dębicy oraz długopis.

 


 Za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Szkól Średnich, Ola i Klaudia otrzymują od nas książkę „Chronologia sztuki”; plecak firmy Hi-Tech o wartości 129,99 zł oraz długopis.

 


Za zajęcie drugiego miejsca w kategorii Szkól Średnich, Julia i Marlena otrzymują od album „Malarstwo Polski i Świata”;  Flash Drive 32 GB o wartości 49,99 zł, voucher do pizzernii Pappas oraz długopis.

 


Za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii Szkól Średnich, Karolina i Piotr otrzymują od album „Malarstwo Polski i Świata”;  zestaw do szkicowania firmy Creadu o wartości 22,99zł, voucher do pizzernii Pappas oraz długopis.

 


 Wszyscy wyróżnieni w kategorii Szkół Średnich otrzymują od nas książkę Clare Gibson „Jak czytać symbole”, kubek z logo Dębicy oraz długopis.

 


UWAGA!!!

Nadal poszukujemy autorki poniższej pracy, która jeszcze przed pandemią złożyła ją, niestety niepodpisaną z zamiarem dołączenia potrzebnych formularzy.

Prosimy o kontakt- nagroda czeka.