Wielkie serce braci rowerowej!!!

Nastia, to licealistka z Ukrainy, która obecnie mieszka w Dębicy i uczęszcza do naszej szkoły.

Nastia potrzebowała roweru na dojazdy do szkoły.

Zaangażowanie lokalnej grupy rowerowej MTB/Enduro Dębica szybko przyniosło efekt. Enduro Trips załatwili rower, a Bike&Chill - Centrum Rowerowe Dębica przygotowali go do jazdy. Tak oto dobro poszło w świat …!

Nastia jest ogromne zadowolona ze swojego nowego roweru, który ułatwi jej życie w Polsce. A my dziękujemy Enduro Trips i Bike&Chill - Centrum Rowerowe Dębica za pomoc i wielkie serce.