Wycieczka klasy 2a w Bieszczady

W dniach 7-8 czerwca br. uczniowie klasy 2a wraz z opiekunami: panem Grzegorzem Mytkosiem oraz panem Leszkiem Żyłką wzięli udział w wycieczce w Bieszczady. Pierwszego dnia pod okiem przewodnika zwiedzili Cisną, zdobyli Połoninę Wetlińską, leżącą na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego a także odwiedzili Muczne, gdzie znajduje się stanowisko pokazowe żubrów. Drugiego dnia uczestnicy wycieczki udali się do Polańczyka, skąd wyruszyli w rejs statkiem po jeziorze Solińskim a następnie  weszli na koronę zapory w Solinie. Przez cały czas trwania wycieczki uczestnikom dopisywała pogoda i dobry humor.