Hej ogarnięci !!!

Projekt "Irlandia w szkole"

Mimo, iż upragnione wakacje w pełni, my wracamy jednak wspomnieniami do minionego roku szkolnego, gdyż niedawno otrzymaliśmy od Fundacji Kultury Irlandzkiej  cenne certyfikaty potwierdzające udział naszej Szkoły w bardzo interesującym i wartościowym projekcie.
Z tego też miejsca serdecznie dziękujemy Pani Justynie Mazurek -Schramm, prezesowi Fundacji Kultury Irlandzkiej, za przyjęcie nas do projektu i kolejny, wspólny rok szkolny w projekcie "Irlandia w szkole".

 Dziękujemy za poszerzenie naszej wiedzy możliwością udziału w cyklu wykładów online "Irish Literary Milestones". Dziękujemy za inspirujące i interesujące lekcje online i całą masę wspaniałych pomysłów przesyłanych nam mailowo Przede wszystkim dziękujemy za serdeczną atmosferę, ciepły uśmiech i ogromną życzliwość we wzajemnej współpracy.

Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym...
Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Anna Witkoś-Janczura