II POWIATOWY KONKURS - PRZYRODA POWIATU DĘBICKIEGO

Dnia 23.11.2015 r. Starostwo Powiatowe ogłosiło listę laureatów II Konkursu fotograficznego – Przyroda Powiatu Dębickiego. W gronie 10 laureatów znalazło się aż 4 uczniów I LO w Dębicy: Karolina Chłopek (kl. 3f), Marcelina Drobot (kl. 1b), Martyna Flankowska (kl. 1g), Sebastian Rynkar (kl. 1f).

Chcemy pochwalić się, że konkurs w I LO im. Króla Władysława Jagiełły cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 50 uczniów. Najwięcej fotografii wykonali uczniowie klasy 1f (matematyka + geografia + język angielski). Na terenie szkoły uczestników konkursu opieką otaczali nauczyciele: Monika Kuczyńska (biolog) i Tomasz Kozioł (geograf).

Laureatom serdecznie gratulujemy.

Relacja z wręczenia nagród na stronie I LO w Dębicy wraz z pracami osób wyróżnionych pojawi się w przyszłym tygodniu.