NIECODZIENNY PODARUNEK na... 11 LISTOPADA

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w dębickim „Jagiełło” dnia 10 listopada 2016 r. odbyła się uroczysta akademia, w czasie której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

Z okazji tego święta absolwent naszego liceum - Michał Kleszcz, właściciel firmy „KLEDOM” zajmującej się sprzedażą dywanów i wykładzin, podarował szkole gobelin z godłem państwowym. (na zdjęciu poniżej trzymany przez pana dyrektora Leszka Klabachę i autorkę artykułu.)

Pan Michał prowadzi również sklep „skupszop” zajmujący się sprzedażą książek po niższych cenach. Chce również przekazać obecnym uczniom „Jagiełły” książki, które wzbogacą księgozbiór biblioteki szkolnej.

W imieniu licealistów serdecznie dziękujemy za ofiarowane dary. Cieszymy się, że nasi absolwenci czują więź ze swoją szkołą i starają się ją wspomagać.

opracowali : Aleksandra Kaczka, Karol Korus kl.IIG.