Hej ogarnięci !!!

Mieszko Miś mistrzem Podkarpacia w szachach błyskawicznych w rywalizacji internetowej

Mieszko Miś (1a3) został mistrzem Podkarpacia w szachach błyskawicznych w internetowych zawodach, które odbyły się w dniach 16-17 maja. W turnieju eliminacyjnym wzięło udział ponad stu zawodników, wielu z nich utytułowanych. Po pierwszym dniu zmagań wyłoniono dziesięciu uczestników turnieju finałowego, w którym bezkonkurencyjny okazał się uczeń naszego liceum Mieszko Miś, zdobywając 8,5 na 10 punktów.

Mieszko jest szachowym multimedalistą - w szachach klasycznych (zarówno indywidualnie jak i drużynowo) oraz błyskawicznych sięgał po tytuł Mistrza Polski Juniorów, wielokrotnie także stawał na niższych stopniach szachowego podium. Jest również aktualnym wicemistrzem Polski do lat 20-tu w szachach klasycznych. Realizowana z sukcesami szachowa pasja umożliwiła mu reprezentowanie Polski na wielu mistrzostwach świata i Europy m. in. w Indiach, Urugwaju, Turcji czy Grecji.

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4116162

Szukaj