Hej ogarnięci !!!

Etap okręgowy olimpiady technologii żywności i żywienia

Dnia 3 grudnia odbył się etap okręgowy ogólnopolskiej olimpiady żywności i żywienia. Udział w nim brały dwie uczennice naszego liceum Ania Kloc i Martyna Dudziak, Dziewczyny zmierzyły się z 60 pytaniami z zakresu żywności, żywienia, dietetyki, biochemii. Udział w olimpiadzie brało 37 osób z województwa podkarpackiego.  Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3209431

Szukaj