Hej ogarnięci !!!

Doskonała gra!

Po raz kolejny nasza drużyna koszykówki daje nam powody do zadowolenia. W dniu 15.02.2024 r. w ramach licealiady zajęła 1 miejsce w zawodach na szczeblu powiatowym wygrywając wszystkie mecze. Mecz finałowy był trudny lecz nasi zawodnicy nie dali odebrać sobie zwycięstwa. Drużynę reprezentowali: Kamil Nowicki, Antoni Żybura, Oskar Baniak, Jan Strózik, Karol Iwański (skład wyjściowy). Maciej Mikuła, Mikołaj Szarek, Marcin Pierzchała, Dominik Handzel, Jakub Labak, Krzysztof Bujak i Michał Samson. Opiekun drużyny: Bartłomiej Szarek.

Drużyna uzyskując pierwsze miejsce zapewniła sobie grę w kolejnym etapie rozgrywek.
 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4283742

Szukaj