Hej ogarnięci !!!

Mistrzowie ortografii są wśród nas!

21 lutego 2024 r. w DK Śnieżka w Dębicy odbył się finał Miejskiego Konkursu Ortograficznego o Tytuł Mistrza Ortografii Miasta Dębica. W „Dębickim Dyktandzie 2024” w kategorii szkoły ponadpodstawowe sukces odnieśli nasi uczniowie: Zuzanna Borowiec z klasy 3b (trzecie miejsce), Dominik Dykas z klasy 2 b (drugie miejsce), którzy 8 marca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odebrali statuetki Mistrza Ortografii. Gośćmi specjalnymi byli Józef Lipień wraz z małżonką Bogusławą.

Tradycyjnie, autorkami dyktanda są nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 2. W tym roku jego treść nawiązywała do historii igrzysk olimpijskich oraz sukcesów sportowych Kazimierza i Józefa Lipieniów, którzy decyzją Rady Miejskiej w Dębicy zostali patronami 2024 roku.

Naszym uczniom gratulujemy sukcesu!

 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4283621

Szukaj