Hej ogarnięci !!!

Julia Sroczyńska Mistrzem Ortografii Miasta Dębicy wśród licealistów

 Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dębicy 25 kwietnia 2018 roku odbył się Konkurs Ortograficzny w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli pod patronatem Urzędu Miasta. 
 Z radością informujemy, że uczennica naszego liceum - Julia Sroczyńska z klasy I b zdobyła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i otrzymała tytuł Mistrza Ortografii Miasta Dębicy. Julia jest uczennicą pani Doroty Stępień.
Julii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4099361

Szukaj