Hej ogarnięci !!!

Wyjątkowy gość w muzeum szkolnym

W dniu 02.12.2023 r. profesor Janusz Mroczka zwiedził również szkolne muzeum. Wyjątkowy gość - w towarzystwie pani dyrektor Ludmiły Stelmach-Kołodziej i pana wicedyrektora Tomasza Kozioła - z zainteresowaniem obejrzał zgromadzone eksponaty i pamiątki. Sentymentalna „podróż” w przeszłość wzruszyła, a zajęcie miejsca w drewnianej uczniowskiej ławce wywołało u profesora nostalgiczny uśmiech za „tamtymi czasami”.

Osobliwą formą dialogu Profesora z historią stał się złożony autograf na krześle. W ten sposób nasza szkoła wzbogaciła się o kolejne bezcenne krzesło - obok krzesła z autografem Mistrza Krzysztofa Pendereckiego.

Pod koniec wizyty profesor umieścił wpis w  kronice szkolnej.

To było niecodzienne zwiedzanie. Dziękujemy.

Foto – Maria Trojanowska

 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3909825

Szukaj