Hej ogarnięci !!!

Mistrz jest wśród nas!!!


12 października Kacper Gałat, uczeń klasy 1i reprezentował naszą szkołę w III Otwartych Mistrzostwach MTB województwa podkarpackiego dla szkół średnich, których organizatorem była Akademia Kolarska Głogów Małopolski. Kacper startował w kategorii klas  
I-IV i wyścig ukończył na 4 pozycji wśród najlepszych zawodników z Polski.


Kacper bierze udział w zawodach kolarskich zarówno w Pucharach Polski jak i Mistrzostwach Polski reprezentując Dębicki Klub Kolarski Gryf, wygrał klasyfikacje generalną Podkarpackiej Ligi Rowerowej i tak stał się Mistrzem Podkarpacia.

Za swoje osiągnięcia otrzymał stypendium Burmistrza Miasta Dębica. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4209163

Szukaj