Rusza kolejna, dwudziesta edycja konkursu matematycznego dla gimnazjalistów, organizowana przez naszą szkołę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w zmaganiach konkursowych.

XX KONKURS MATEMATYCZNY

REGULAMIN

1.      Organizatorem konkursu jest I Liceum ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.

2.      Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas III gimnazjów.

3.      Konkurs przebiega w dwóch etapach:

• Etap szkolny, który odbędzie się w dniu  13 grudnia 2016 r. o godz. 8.00 i będzie trwał 90 minut (w tym czasie każdy z uczestników będzie rozwiązywał samodzielnie zadania zamknięte oraz otwarte – zestaw przygotowany przez nauczycieli I LO w Dębicy).
  • Finał, który odbędzie się 11 stycznia  2017 r. o godz. 10:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.

4.     Zgłoszenia szkół, których uczniowie wezmą udział w konkursie, przyjmujemy do 25 listopada 2016 r. (mailem na adres : 5aga25@wp.pl lub patrycjabachurska@gmail.com lub formalnym pismem na adres : I Liceum Ogólnokształcące 39-200 Dębica, ul. Słowackiego 9).

5.      Prace etapu szkolnego poprawiają nauczyciele gimnazjum, w którym odbywa się konkurs. Protokół wraz z poprawionymi pracami uczniów, którzy uzyskają co najmniej 50 % punktów należy dostarczyć do 21 grudnia 2016 r. do sekretariatu I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy.

6.      Każde gimnazjum ma obligatoryjnie zagwarantowany udział w finale co najmniej dwóch najlepszym uczestników etapu szkolnego. Listę pozostałych finalistów ustali Komisja Konkursowa w zależności od liczby zdobytych punktów w etapie szkolnym.

7.      Laureaci otrzymują dyplomy i nagrody, a ich opiekunowie dyplomy uznania. Wyróżniający się uczestnicy będą mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach w I LO w Dębicy.

8.      Podsumowanie konkursu odbędzie się 7 lutego 2017 r. o godz. 13:00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy.