Sukces dziewczęcej drużyny tenisa stołowego !!!

14 listopada 2016 r. w nowoczesnej sali widowiskowo – sportowej w Brzostku odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym. Znakomicie wypadła w nich drużyna dziewcząt z naszej szkoły:  Patrycja Szpyrka z kl. I b, Karolina Wójcik z kl. II b oraz Marcelina Mazur  z III c. Dziewczyny wywalczyły II miejsce, co oznacza, że wystąpią w wojewódzkim finale konkursu w Mielcu.

Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach: w singlu oraz deblu. Uczennice naszej szkoły pokazały najwyższy poziom i sportowego ducha walki. Na szczególną pochwałę zasłużyła Patrycja Szpyrka, która pomimo złego samopoczucia nie poddała się i poprowadziła drużynę do zdobycia awansu. Opiekę nad drużyną sprawowała pani Jadwiga Biernacka.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie rywalizacj i!!!

(M. Mazur)