Hej ogarnięci !!!

Zawody w biegach przełajowych

W dniu 6 października odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych . Naszą szkołę reprezentowały : Bieszczad Karina, Chryń Maja, Ciuchera Zofia, Czerniecka Weronika, Kania Aleksandra, Kot Oliwia , Kurzawa Milena

Mika Anna, Piotrowska Oliwia, Sobuś Aleksandra, Stanoch Kaja, Szczepanik Julia, Tyksińska Amelia, Zalewska Julia. Zawodniczki nie zajęły miejsca na podium, ale były dumne, że mogły reprezentować swoją szkołę.

 

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730005

Szukaj