Hej ogarnięci !!!

Mroźno i z sukcesem

18.10.2023 uczniowie naszej szkoły ponownie mogli sprawdzić swoje umiejętności w zawodach sportowych na obiekcie ZSZ nr 1 w Dębicy. W biegach indywidualych i drużynowych brali udział: Kacper Pociask i Bartłomiej Dygdoń 3d, Bartłomiej Haptaś 2h, Antoni Żybura  1f, Filip Sztorc i Jędrzej Ochotnicki  1b. Podczas biegu w zaciętej rywalizacji uczeń naszej szkoły  Kacper Pociask nie dał za wygraną i przybiegł na metę jako pierwszy jednocześnie uzyskując awans do zawodów na wyższym szeblu. Gratulacje. 

Opikun drużyny: Bartłomiej Szarek

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Książka do nabycia w sekretariacie szkoły

Wspomnienia (…) – tego nie można kupić za żadne pieniądze”. Wydawnictwo jubileuszowe. Ilość egzemparzy ograniczona.

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3730205

Szukaj