Hej ogarnięci !!!

„Być dobrym – to żyć dla szczęścia innych, mieć serce szerokie w swej dobroci.“ – Urszula Ledóchowska

W dniach 20-21.12 odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny na rzecz głodujących dzieci z Afryki pod patronatem Caritasu.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za okazane ciepło serca, cieszymy się, że wspólnie poprzez charytatywne inicjatywy możemy nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Dziękujemy dyrekcji za umożliwienie zorganizowania kiermaszu. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę nauczycieli którzy wsparli nas swoją inicjatywą: P.Anna Witkoś- Janczura, P.Anna Lis, P. Agnieszka Mądro, P. Maria Trojanowska, Ks.Rafał Jagoda.
Dziękujemy członkom Szkolnego Koła Caritas: Aleksandra Oleksy 3B, Julia Wadas 3B, Wiktoria Sawuła 3D, Julia Róg 3D, Izabela Jurkowska 3D oraz uczniom, którzy wspomogli nas poprzez pyszne wypieki, dekoracje itp.: Szymon Jaszcz 1E Tomasz Sitarz 3C, Daniel Jakson 3D, Zuzanna Mroczek 1H, Magdalena Świętoń 2H, Gabrysia Rezak 2H, Natalia Lik 1E, a także rodzicom którzy wsparli naszą inicjatywę kiermaszu świątecznego i przyczynili się do jego realizacji.
 
Koordynatorem projektu jest Pani Dr. Małgorzata Gawle-Wiernasz.
 
 

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
4200686

Szukaj