Hej ogarnięci !!!

Oto magia Świąt- czas spędzony w towarzystwie dobrych ludzi.

Wspólne kolędowanie, czyli „Czerwone Trzewiki ”po raz pierwszy!

21.01. 2024 r. parafianie z Kościoła p.w. Św. Jadwigi w Dębicy mogli zobaczyć przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Czerwone Trzewiki”, które miało miejsce w naszej szkole. W rolę aktorów wcieliła się młodzież z grupy Apostolskiej oraz  uczniowie z I LO , z innych szkół średnich i podstawowych. Wydarzeniu temu towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Publiczność była pod wrażeniem profesjonalnie przygotowanego spektaklu, nad którym czuwał pomysłodawca – ksiądz Jakub Bączek. Wszystkim  zaangażowanym w to wyjątkowe, świąteczne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy! Oto magia Świąt- czas spędzony w towarzystwie dobrych ludzi.

 

 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3909810

Szukaj