Hej ogarnięci !!!

"Ludzie tworzą miejsca i miejsca ludzi" - reminiscencje z promocji książki "Ludzie, ludzie cuda w tej budzie..."         Wyjątkowy gość, absolwent i przyjaciel naszej szkoły - profesor Janusz Mroczka przesłał w dowód pamięci gwiazdkowy upominek - 5 egzemplarzy księgi dedykowanej profesorowi z okazji 70. rocznicy urodzin i 46-lecia pracy    na Politechnice Wrocławskiej "Problemy metrologii elektronicznej i fotonicznej"  z dedykacją dla pań Doroty Stępień, Marty Bonarek- Sochy, Ewy Nowackiej oraz panów Tomasza Kozioła i Stefana Bieszczada.
W czasie spotkania autorskiego w czytelni MiPBP w Dębicy 29XI 2023 roku, prowadzonego przez panią dyrektor Monikę Rojek- Kałek, została odczytana przez panią dyrektor naszego liceum - Ludmiłę Stelmach-Kołodziej laudacja profesora Janusza Mroczki dla pani Haliny Niziołek. Laudacja ta wybrzmiała powtórnie 2XII 2023 w czasie promocji książki "Ludzie, ludzie cuda w tej budzie..." w auli naszej szkoły. Profesor Mroczka skierował wówczas również podziękowania dla pani dyrektor Ludmiły Stelmach- Kołodziej. Prezentujemy teksty obu wystąpień.
        Dziękujemy serdecznie Profesorowi za obecność i pamięć. Czekamy na kolejne spotkania z panem profesorem Januszem Mroczką.
 
 
 
 Podziękowanie profesora Janusza Mroczki dla pani Ludmiły Stelmach - Kołodziej, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy - kiknij, aby przeczytać
 
 
 
 
 

Wspomnienia nauczycieli i uczniów

Książka została umieszczona na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Cyfrowej 
https://dbc.wroc.pl/dlibra/publication/164233
Zapraszamy do przysyłania wspomnień i zdjęć do kolejnego tomu na adres:
ewagnowacka @o2.pl.
Zbliża się 125-lecie szkoły!!!

 

Patronat Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Aktywna tablica

Nasza szkoła realizuje projekt Priorytet 3 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dziennik elektroniczny

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
3909897

Szukaj